Aktualności

Aktualności

Teraz każdy może Zostać PRO - za 30% ceny!
Lip 1, 2022 | Aktualności
Obchody 30-lecia Insertu wciąż trwają! Tę wyjątkową rocznicę chcemy świętować razem z Wami, dlatego przygotowaliśmy promocję na naszą najbardziej innowacyjną linię, czyli InsERT nexo PRO. Od 4 do 31 lipca 2022 każdy może Zostać PRO i za jedyne 30% ceny dołączyć do innych zadowolonych użytkowników InsERT nexo PRO. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, zarówno nowi klienci, jak i dotychczasowi użytkownicy naszych programów - firmy oraz biura rachunkowe.
Zostań biurem PRO!
Lut 2, 2022 | Aktualności
Pracuj jak prawdziwy profesjonalista i zapewnij klientom swojego biura rachunkowego obsługę na najwyższym poziomie. Do 28 lutego 2022 możesz zmienić swój program na InsERT nexo PRO, oszczędzić nawet 50% kosztów i zyskać liczne funkcje dodatkowe, które pozwolą Ci działać na jeszcze większą skalę.
Ważne zmiany w wersji 10 mikroSubiekta
Sty 25, 2022 | Aktualności
Dostępny jest już mikroSubiekt 10.0. Nowa wersja pozwala m.in. obsłużyć nowe struktury JPK, usprawnić komunikację z biurem rachunkowym oraz prowadzić wewnątrzwspólnotową sprzedaż towarów na odległość.
Wraca promocja Zostań PRO!
Sty 12, 2022 | Aktualności
Wznawiamy promocję Zostań PRO! W odpowiedzi na wielkie zainteresowanie, ponownie dajemy naszym użytkownikom możliwość tańszego przejścia na najbardziej innowacyjne systemy Insertu. Od 12 do 31 stycznia 2022 możesz znów skorzystać z promocyjnych cen i na przejściu zaoszczędzić nawet 78 proc. Zmieniając swój program na PRO, zyskasz system dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy czy biura rachunkowego.
Automatyzacja ? optymalizacja procesów biznesowych
Sty 10, 2022 | Aktualności
Teraz możesz jeszcze efektywniej zarządzać swoimi procesami biznesowymi ? dzięki modułowi Automatyzacja, który w InsERT nexo ułatwia automatyczne wykonywanie powtarzalnych czynności. Dzieje się to za pomocą tzw. automatów, które można samodzielnie zdefiniować, zgodnie ze swoimi potrzebami i sposobem działania. Moduł przeznaczony jest dla wszystkich firm, które chcą usprawnić i przyspieszyć swoje działanie.
123...18